Hledá se řidič pro mezinárodní přepravu (m/ž/d)

S WHEELS Logistics rozjedete věci – flexibilní, kompetentní plánování, důsledná realizace a mezinárodní tým: jsme přední společností v oblasti smluvní logistiky a pomáháme renomovaným mezinárodním společnostem dosahovat jejich cílů rychleji a efektivněji – protože rozumíme způsobům našich zákazníků. Díky klíčovým kompetencím v oblasti dopravy, skladování a výrobní logistiky jsme zárukou komplexního logistického know-how a spolehlivého servisu z jedné ruky.

VÁŠ PROFIL:

  • Máte řidičský průkaz skupiny CE se záznamem 95 a platnou kartu řidiče.
  • Máte profesní zkušenosti jako řidič tahače nebo tandemového kloubového vozidla.
  • Váš způsob práce a manipulace s vozidlem je vždy spolehlivý a svědomitý.
  • Vaše vystupování vůči zákazníkům a kolegům je kompetentní a přátelské.

VAŠE ÚKOLY:

  • Řídíte tandemový kloubový vlak o celkové přípustné hmotnosti 40 t.
  • Řídíte vnitrostátní a mezinárodní přepravy pro naše známé zákazníky (např. automobilový nebo obalový průmysl).
  • Spolehlivě plníte termíny a dodržujete dobu řízení a odpočinku.

CO VÁS ČEKÁ:

  • Náš moderní vozový park se skládá převážně z vozidel MAN a Mercedes Benz, která jsou kromě telematického systému vybavena komunikačním tabletem a navigačním softwarem pro nákladní vozidla.
  • Nabízíme vám profesionální rámec a dobrou pracovní atmosféru.
  • Zakládáme si na přesném a výkonném odměňování a nabízíme vám stálé pracovní místo
  • Zorganizujeme vaše školení pro získání profesní kvalifikace řidiče a samozřejmě převezmeme náklady, které vám vzniknou, a také náklady na pracovní oděv a rozšíření řidičského průkazu.

PŘIPRAVENI NA ROLL?

Těšíme se, až vás poznáme! V případě jakýchkoli dotazů se můžete obrátit na Janu Blömer, která je kontaktní osobou v naší společnosti. Přihlásit se můžete nejlépe online prostřednictvím našeho formuláře, e-mailem na adresu driver@wheelslogistics.com nebo nám přímo zavolejte. Více informací najdete na našich webových stránkách: www.wheelslogistics.com.

Vydejte se s námi na cestu.

: [contact-form-7 404 "Not Found"]