Zvyšte svou bezpečnost – efektivním rozdělováním úkolů.

Na schopnost našich služeb se spoléhá více než 1 100 zákazníků – a více než 300 nezávislých podnikatelů pracuje v současné době jako partner pro WHEELS Logistics.

Mají k tomu dobrý důvod: Našim partnerům nabízíme atraktivní podmínky pro spolupráci, řadu ekonomických výhod a také skutečný full servis, což vaší firmě poskytuje jednoznačnou výhodu před konkurencí.

Využijte služeb a zkušeností WHEELS Logistics: Společně vždy dosáhneme víc.

Společně dojdeme dál.

Vaše výhody jako partnera WHEELS Logistics.

Jako partner profitujete na všech rovinách svého podnikání – a můžete tak dosáhnout citelně vyššího zisku. Naši zkušení zaměstnanci znají šance a rizika v každodenním podnikání a toto know-how využívají k ekonomicky optimalizovanému dispečinku – ve váš prospěch.

Nejlepší podmínky pro vaši flotilu.

Jako partner WHELLS Logistics profitujete z velmi dobrých podmínek při nákupu kamionů a jejich financování. Kromě nových vozidel nabízíme k prodeji i použité cenově výhodné kamiony z naší vlastní flotily.

Žádné nedobytné pohledávky.

Své platby obdržíte vždy včas – a nemusíte psát ani faktury. WHEELS Logistics vám šetří čas a náklady na administrativu – například vytvářením dobropisů.

Kontaktní partner.

Jako náš partner máte vždy stálého kontaktního partnera pro všechny projekty, procesy a otázky.

Přímá komunikace.

S vašimi řidiči mluvíme v jejich jazyce a používáme k tomu z hlediska nákladů výhodný moderní komunikační a dispečerský systém. Abyste i vy měli možnost kontroly nad svým kamionem, můžete se sami do systému přihlásit.

Více nabídnout, více dosáhnout.

Full servis pro naše partnery.

Co se týče vašich zájmů a vašeho ekonomického úspěchu, WHEELS Logistics je tu vždy pro vás. Pomocí informačních dopisů vás informujeme o tématech, jako jsou požadavky zákazníků, nová legislativa a předpisy.

Komplexní podpora.

Jako partner vám nabízíme praktickou pomoc a osobní podporu ve všech oblastech spolupráce. Od nás například obdržíte příručku pro řidiče s návodem k obsluze, kterou poskytujeme zdarma. Rádi Vás také podpoříme při používání systému TMS na tabletech, které jsou povinné v každém nákladním vozidle.

Efektivní snížení nákladů.

Kromě příznivých nákladů na komunikaci vám také nabízíme možnost uzavřít přes WHEELS Logistics pojištění nákladu a ušetřit tak další náklady. Mimo to můžete přes naši společnost kompletně účtovat mýto, což vám přináší další výhody: bez nutnosti záruk, bez nutnosti kauce, jednoduchý proces díky prostředkům z naší strany, žádné vracení DPH z francouzského mýta.

Vorsprung gewinnen

Získejte náskok.

Vaše cesta k partnerství s WHEELS Logistics.

Nabízíme vám přístup k rozsáhlé nabídce nakládek v celé Evropě: Jako partner WHEELS Logistics využíváte všech výhod velké, mezinárodně působící skupiny podniků – zcela individuálně pro vaši vlastní firmu.